Kenteken
JSR90P
Bouwjaar
January 2026
Kilometerstand
2.500 km
Energielabel
A
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
BTW / Marge
BTW
Accu laden: <b>Type 2, 1-fase</b>
Accu snelladen: <b>nee</b>

Bij Mulder Mazda krijgt u meer!

U ontvangt op een Mazda occasion standaard 12 maanden &ldquo;Certified &ldquo;garantie (of fabrieksgarantie tot een max van 6 jaar, afhankelijk van de leeftijd) , Nieuwe APK, Voorgeschreven onderhoud volgens fabrieksschema, Uitgebreide technische inspectie, Vloeistoffencontrole, Grondige reiniging binnen en buitenzijde, NAP.
Met het &ldquo;Certified Plus&rdquo; ontvangt op uw Mazda bovenstaande en 24 maanden garantie voor slechts &euro; 795,-.

U ontvangt op een ander merk dan Mazda standaard 6 maanden garantie &ldquo;Selected&rdquo;, Technische inspectie, Vloeistoffen controle, Grondige reiniging binnen-buitenzijde, en APK voor minimaal 6maanden.
u kunt kiezen voor een afleverpakket &ldquo;Selected Plus&rdquo; waarmee u 12 maanden garantie ontvangt, voorgeschreven onderhoud wordt uitgevoerd en een nieuwe APK voor slechts &euro; 995,-.

Kom langs voor een proefrit en een scherp voorstel waarbij bijna alle inruil welkom is, WELKOM op 1 van onze vestigingen.
Graag even bellen als u wilt komen kijken of de auto nog beschikbaar is en in welke vestiging de auto staat.

Mulder Mazda, al ruim 50 jaar uw Mazda dealer voor Rotterdam, 't Groene Hart en omstreken.
Wij zijn gevestigd aan de Martin Luther Kingweg 21 in Rotterdam / de Kanaaldijk 42 in Waddinxveen / Hoogstad 1 in Vlaardingen en aan de Kamerlingh Onnesweg 28 in Barendrecht,

Deze fraaie Mazda valt onder het Premiums label van Mulder-Mazda.

De Premiums van Mulder-Mazda zijn nieuw en uit voorraad leverbaar. Mulder-Mazda heeft de grootste selectie nieuwe Mazda’s van Nederland.

Premiums van Mulder-Mazda
Mulder-Mazda doet er alles aan om ondanks lange levertijden zoveel mogelijk nieuwe Mazda’s te bemachtigen voor klanten. Het grootste aanbod van nieuwe Mazda’s vindt u daarom bij Mulder-Mazda. Koopt u een Premium Mazda bij Mulder-Mazda? Dat betekent dat u vaak al binnen een week kunt rijden in uw nieuwe Mazda.

De getoonde prijs is op basis van een nieuwe Mazda inclusief afleverkosten, 6 jaar fabrieksgarantie, tenaamstelling en Europese Mazda Mobiliteitsgarantie.

Meer weten?
Benieuwd geworden naar deze Mazda? Bel vandaag nog met één van onze vestigingen! Onze medewerkers vertellen u graag meer over de auto en helpen u met het plannen van een proefrit!

Disclaimer: from dealer level; after enabling toggle

Mazda CX-60 2.5 PHEV Homura Bus. Edit. *DEMO* Automaat

€ 56.950,-
Financiering €785,- per maand Berekenen

Klantenservice

Nu open

Mulder-Mazda demo Occassion

Mulder-Mazda Rotterdam-Zuid

Kamerlingh Onnesweg 28
2991 XL Barendrecht
T: 010-311 68 85
Specificaties
Bouwjaar
January 2026
Brandstof
Hybride
Kilometerstand
2.500 km
Transmissie
Automaat
Kenteken
JSR90P
Carrosserie
SUV
Kleur
Soul Red Crystal
Bekleding
Energielabel
A
Referentie
7531779
Aantal deuren
5
Vermogen
192pk
Cilinderinhoud
65535cc
Massa
1970kg
Gemiddeld verbruik
0.0
Aantal cilinders
0
Aantal zitplaatsen
5
Max. trekgewicht
2500
LED dagrijverlichting
LED koplampen
LED achterlichten
DAB
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Brake Assist System
Elektronisch Stabiliteits Programma
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
Bluetooth
Certified Occasions

Weet wat je koopt met een Certified Occasion

  • 12 maanden garantie 12 maanden garantie
  • Autohistorie bekend en aangetoond Autohistorie bekend en aangetoond
  • 14 dagen omruilgarantie 14 dagen omruilgarantie
Alleen de beste occasions van Mulder-Mazda krijgen het Certified label. Klik op de link voor meer informatie of ga direct naar de voorraad.
Lees meer bekijk voorraad

Suggesties

Mazda CX-30

selected
2.0 SA-X COMFORT AUTOMAAT NAVI CAMERA 18 "LMV
  • March 2020
  • 51.174 km
  • Benzine
  • Automaat

Volvo S60

selected
2.0 B3 Inscription | Schuifdak • ACC • Leder • 19" • 1e Eig.
  • February 2021
  • 36.989 km
  • Benzine
  • Automaat

Mazda CX-30

certified
2.0 eSA-X Aut. Luxury Bose | Leder | Camera | Stoelverwarming
  • December 2022
  • 49.363 km
  • Benzine
  • Automaat

Mazda CX-5

certified
2.0 SAG 165 Homura Comf. Aut. | Schuifdak | Lederen bekleiding |
  • December 2023
  • 46.124 km
  • Benzine
  • Automaat